Gdańsk-Wrzeszcz, Aleja Grunwaldzka 68. Rejestracja czynna pn-cz: 700-1900, pt: 700-1700 585 731 245

banner - przychodnia lekarska

LSSP w Gdańsku – pomoc w wypadku zachorowania

lekarze specjaliści - przychodnia lekarska

 

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy jest niepublicznym zakładem służby zdrowia świadczącym usługi medyczne na rzecz mieszkańców Gdańska. Jesteśmy przychodnią, która działa już od 40 lat. W tym czasie staliśmy się placówką nowoczesną, przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych i wyposażoną w rozwinięty technologicznie sprzęt medyczny. Dzięki takiemu zapleczu możliwe jest skuteczne diagnozowanie różnego rodzaju chorób we wczesnym etapie ich rozwoju. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi spełniały oczekiwania pacjentów.

Nasza oferta

Nasza działalność w zakresie ochrony zdrowia wspomaga zadania własne gminy i Miasta Gdańska. Mamy wieloletnie doświadczenie terapeutyczne. W czasie tak długiej praktyki dokładaliśmy wszelkich starań, aby w pełni spełniać oczekiwania naszych pacjentów we wszystkich dziedzinach medycznych, jakie oferujemy. Mamy rozbudowane zaplecze onkologiczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem świadczeń lekarskich, jakie dostępne są w naszej przychodni specjalistycznej.

 

Wykwalifikowani lekarze specjaliści i personel medyczny

W naszej spółdzielni lekarskiej w Gdańsku Wrzeszczu oferujemy profesjonalną pomoc lekarzy specjalistów w wielu zakresach:

  • ginekologii i ginekologii dla dziewcząt,
  • chirurgii, w tym także chirurgii onkologicznej i chirurgii klatki piersiowej,
  • neurologii,
  • urologii,
  • okulistyce,
  • chorobach wewnętrznych,
  • otolaryngologii,
  • reumatologii,
  • endokrynologii.

i innych dziedzinach medycznych. Mamy kontrakt z NFZ w zakresie chirurgii, ginekologii dziewcząt oraz neurologii. Na terenie placówki znajduje się także laboratorium analityczne oraz pracownie diagnostyczne. Oferujemy ponadto badania z dziedziny medycyny pracy, w ramach których przeprowadzamy badania profilaktyczne, wstępne, kontrolne i okresowe. Nasza wykwalifikowana kadra lekarzy i personelu medycznego gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług medycznych i kompleksową opiekę.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.